Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień
w Olsztynie
al. Wojska Polskiego 8, 

10-225 Olsztyn
 
poniedziałek - piątek  7:30-15:30
 
Dyrektor
Błażej Gawroński
dyrektor@mzpitu.olsztyn.eu
tel.: 89 535 77 78
 
 
Główna księgowa
Małgorzata Nawrocka
nawrocka.malgorzata@mzpitu.olsztyn.eu
tel.: 89 533 12 90 wew. 23
 
Sekretariat
Kamila Serowik
Katarzyna Kisicka
sekretariat@mzpitu.olsztyn.eu
tel.: 89 535 77 78
fax: 89 535 77 80
 
 
 
Dział Profilaktyki
profilaktyka@mzpitu.olsztyn.eu
tel.: 89 535 77 78
 
Koordynator
Anna Igielska
igielska.anna@mzpitu.olsztyn.eu
tel.: 89 533 58 22
 
Pracownicy
Marta Ruczyńska
ruczynska.marta@mzpitu.olsztyn.eu
tel.: 89 535 77 78 wew. 14
 
Klaudia Stączek
staczek.klaudia@mzpitu.olsztyn.eu
tel.: 89 535 77 78 wew. 14
Ewa Janowska-Duda
janowska.ewa@mzpitu.olsztyn.eu
tel.: 89 535 77 78 wew. 14
Natalia Sobotka
sobotka.natalia@mzpitu.olsztyn.eu
tel.: 89 535 77 78 wew. 15
Dominika Perzyńska
perzynska.dominika@mzpitu.olsztyn.eu
tel.: 89 535 77 78 wew. 12
 
 
 
 
Centrum Rozwiązywania Problemów Dzieci i Młodzieży
oraz Punkt Pomocy Promyk
ul. Pstrowskiego 36,
10-602 Olsztyn
 
centrum@mzpitu.olsztyn.eu
tel.:  89 533 58 22
kom.: 693 458 014
 
Koordynator
Anna Igielska
igielska.anna@mzpitu.olsztyn.eu
tel.: 89 533 58 22
kom.: 693 458 014
 
Pracownicy
Magdalena Sutko
sutko.magdalena@mzpitu.olsztyn.eu
Dagmara Gemechu
gemechu.dagmara@mzpitu.olsztyn.eu
Karolina Markiewicz
markiewicz.karolina@mzpitu.olsztyn.eu
 
 
 
 
 
Dział Terapii
ul. Metalowa 5,
10-603 Olsztyn
 
Sekretariat
Magdalena Łapko
terapia@mzpitu.olsztyn.eu
tel: 89 542 94 66
kom.: 695 657 920
 
Obsługa programów profilaktycznych
Mariola Świerczewska
swierczewska.mariola@mzpitu.olsztyn.eu
tel: 89 542 94 66
kom.: 695 657 920
 
Pracownicy
Kamila Sterniczuk
Angelika Lisewska
 
 
 
Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
Al. Wojska Polskiego 8,
10-225 Olsztyn
 
Dorota Gołębiewska-Szeląg 
tel.: 89 535 77 78, wew. 13
golebiewska.dorota@mzpitu.olsztyn.eu
 

Dział Finansowo-Księgowy
ul. Metalowa 5,
10-603 Olsztyn

tel: 89 533 12 90 wew. 22
 
 
 
Izba Wytrzeźwień - Ambulatorium dla Nietrzeźwych
ul. Metalowa 5,
10-603 Olsztyn
tel: 89 533 13 68
czynne całą dobę